T-Drill.cz
Axxair bemutató napok

7 hlavních výhod nové nejuniverzálnější mini lisovačky

RIDGID představil začátkem roku 2021 novou lisovačku RIDGID RP-219, která je výsledkem spolupráce se světoznámým výrobcem Klauke. Spolupráce slibuje kvalitní, ověřený stroj s užitečnými funkcemi a s rozumnou cenou. U nás, v demo místnosti, jsme se podívali na její největší výhody, které ocení každý instalatér.

Lisovačka patří mezi mini akumulátorové modely a zalisujete s ní lisovací tvarovky při plasthliníku až do 40 mm a při mědi do 35 mm. Díky rovnému tělu a nízké hmotnosti je ideální pro práci v pozicích nad hlavou. Samozřejmostí jsou otočná hlava, automatický zpětný chod (známý jako ACC) a servis po 32 000 cyklech. Kromě toho jsme objevili 7 výhod, které na lisovačce v této MINI kategorii oceníte.


lisovacka-ridgidrp-219

Obr. č. 1 Lisovačky v základním balení se třemi čelistmi, akumulátorem 18V a nabíječkou v kufru. V kufru je prostor i na lisovací vložky a univerzální čelist

Nejlehčí mini lisovací kleště na trhu

Je pochopitelné, že snahou výrobců je neustále snižovat hmotnost a zvyšovat rychlost. RIDGIDu se to opět o kousek podařilo posunout a lisovačka váží pouze 1,97 kg (i s 18V akumulátorem). Pár gramů rozdílu určitě oceníte při celodenní práci v pozicích nad hlavou.

Kompatibilita s akumulátorem od Makita

V běžném balení k lisovačce získáte jeden 18V 2,5Ah akumulátor RIDGID, který vám vystačí na několik stovek lisů. Pokud byste přesto chtěli mít v záloze náhradní akumulátor, lisovací kleště jsou kompatibilní i s akumulátory Makita (18 V), a dokonce si k ním můžete koupit síťový zdroj 230V! (prohlédni si obr. č. 8)

Už jen jedna čelist k lisovačce!

Nevlačte kopu železa ve svých kufrech! Obrovskou výhodou nové lisovačky je možnost upnutí jedné univerzální čelisti, v níž se mění pouze vložky jednotlivých dimenzí a profilů (TH, V, RF). Nebudete tak potřebovat nosits sebou 2-3 kufry plné čelistí. Do jednoho kufru s lisovačkou se vlezou všechny průměry vložek TH a V s jednou univerzální čelistí.

Máte staré mini čelisti?

Máte svoje čelisti od jiných výrobců a při výběru nové lisovačky nevíte, co s nimi? Pokud vlastníte mini čelisti Rothenberger, Novopress, Milwaukee, Vetec a Hilti, využijete je i v lisovačce RP-219. Jsou kompatibilní. Pokud vlastníte čelisti jiných výrobců – vyměňte je výhodně! Kontaktujte nás a spolu najdeme ideální řešení.

Aplikace a displej na sledování stavu lisovačky

Sledujte počet cyklů do servisu, stav akumulátoru na šikovném displeji přímo na lisovačce. Okrem toho vám displej potvrdí korektné zalisovanie dosiahnutím správneho tlaku.
Kromě toho vám displej potvrzuje korektní zalisování dosažením správného tlaku. Díky Bluetooth připojení a aplikaci RIDGID Link (Android, Apple) máte tyto údaje dostupné i a na vašem mobilu, kde kromě jiného vidíte i počet zalisovaní, polohu lisování. Šikovné a hodné 21. století.

lisovacka-ridgidrp-219
lisovacka-ridgidrp-219
lisovacka-ridgidrp-219
Obr. č. 2 Zobrazení počtu cyklů, tlaku a správné zalisování

Nabíjejte kdykoli, i během jízdy autem

Mějte mašinu vždy připravenou a do plna nabitou! Do balení RIDGID je přiložený k nabíječce i autokabel 12V na nabíjení akumulátoru v autě (autonabíječku). Akumulátor si nabijete kdykoli a kdekoli. Například i cestou na stavbu.

Množství funkcí za bezkonkurenční cenu

Kompatibilita sMakitou, Bluetooth, univerzální čelist, autonabíječka 12V, servis po 32 000 cyklech jsou nejcennější prémiové výhody pro každého profíka, který se živí lisováním, ale i pro ty, kteří začínají.

Toto všechno získáte za a bezkonkurenční cenu už od 24 000 Kč bez DPH. Set lisovačky s 3 běžnými čelistmi, akumulátorem, nabíječkou, autonabíječkou a kufrem, získáte za 35 000 Kč bez DPH.

Pro ty, kteří lisují i plathliník i měď, odoporučujeme lisovačku s použitím univerzální čelisti a vložkami TH a V. Získáte tak nejlevnější set na trhu a všechno se vám vleze do jednoho kufříku.


lisovacka-ridgidrp-219

Obr. č. 3 Všechno v jednom kufru: Lisovačka s univerzální čelistí a vložkami TH 16-20-26, V 15-18-22 a navíc s čelistmi M 15-22-28 a Makita akumulátorem

Novinka, která si získá montážníky

Už po prvních desítkách kusů v rukou našich zákazníků vidíme, že díky všem výhodám, které lisovačka RIDGID RP-219 má, se stane jednou z nejoblíbenějších a nejuniverzálnějších modelů na trhu. Neváhejte a kontaktujte nás pro předvedení, zapůjčení anebo cenovou nabídku na míru.

Kontaktujte nás a naši technici vám rádi poradí, stroje předvedou a pomůžou navrhnout správné technické řešení. Volejte na +421 260 103 721 anebo pište na info@antprofitools.cz

ridgid-rp-219 Obr. č. 4 MINI Lisovačka RP-219
ridgid-rp-219Obr. č. 5 Lisovačka v setu s čelistmi V 15-18-22 s kufrem
ridgid-rp-219Obr. č. 6 Všechno v jednom kufru: Lisovačka s univerzální čelistí a vložkami TH 16-20-26, V 15-18-22 a navíc s čelistmi M 15-22-28 a Makita akumulátorem
ridgid-rp-219Obr. č. 7 Všechno v jednom kufru
ridgid-rp-219Obr. č. 8 Ukázka kompatibility s MAKITA akumulátorem 18V, 3.0Ah
ant potrubárske a inštalatérske náradie

Kontaktujte nás

Autorizovaný distribútor ant PROFITOOLS s.r.o.. Kontaktujte nás a poradíme vám s výběrem instalatérského nářadí a potrubářské nářadí

ant Profitools s.r.o.
Potrubářské a instalatérské nářadí


Příkop, Brno 602 00
+421 260 103 721
info@antprofitools.cz

Katalogu potrubárskeho náradia a orbitálnych zváračiek

Porovnání:

Porovnání T-drill metody s běžným svařováním fittingů:

porovnanie tdrill a klasicke zvaranie odbočiek
Služby pro vás:
Sledujte nás:
Kariéra u nás:

Přidejte se k nám. Neustále hledáme obchodníky a posily do administrativy

Seznam volných pozic
E-mail Facebook Instagram Linked In