T-Drill.cz
Axxair bemutató napok

Poznejte EXACT Infinity! Pilu pro řezání velkých průměrů trubek až "do nekonečna"

Pila EXACT Infinity je navržena pro řezání největších trubek na světě. Jedná se o zcela nový typ systému pro řezání trubek Exact, který využívá řetězový uchopovací mechanismus. Díky flexibilitě segmentů řetězu vám umožňuje řezat trubky od průměru 360mm (14") až do nekonečna. Díky možnosti prodloužení uchopovacích řetězů.

Infinity je k dispozici ve třech různých modelech v závislosti na vašich potřebách. Všechny modely dokážou řezat všechny základní materiály včetně oceli, nerezavějící oceli, plastů a litiny/tvářné litiny. Standardní vybavení Infinity zahrnuje řetězy na pokrytí rozměrů trubek (vnější průměr) od 360 mm (14”) do 1850 mm (73”). Pokud potřebujete řetězy pro řezání trubek nad 1850 mm (73”), jednoduše si objednejte další řetězové segmenty, které se prodávají v krocích po 2 m (78”). Standardní řetězy zařízení pokrývají nejběžněji velké velikosti trubek.

Exact pipecut infinity

NOVÁ PROVEDENÍ PILY INFINITY

Pilu EXACT Infinity jsme uvedli na trh před rokem v prvním, standardním modelu a od té doby jsme od našich zákazníků obdrželi skvělou zpětnou vazbu a návrhy. Na základě těchto návrhů jsme aktualizovali řezačku Infinity a nyní ji nabízíme ve třech různých modelech, aby lépe vyhovovaly vašim potřebám!

VlastnostInfinity StandardInfinity PlusInfinity Cut+Bevel
AnoAnoAno
Řezání a úkosování litiny v jednom procesuNeNeAno
Nastavení hloubky řezuNeAnoAno
Konstantní posuv s připojením na vrtačkuNeAnoNe

Vysvětlení k výše uvedeným výhodám:

Může řezat všechny trubky od 360mm (14") výše: Ocel, nerezavějící ocel, plasty, litina/tvárná litina.

Řezání a úkosování litiny v jednom procesu: Speciální kryt kotouče a kotouč pro tento účel jsou standardní výbavou modelu Cut+Bevel. Model Plus lze použít na Cut+Bevel trubky z litiny/z tvárné litiny, pokud si potřebné příslušenství objednáte samostatně.

Nastavení hloubky řezu: Mechanismus nastavení hloubky řezu, který umožňuje řezat trubky v požadované hloubce řezu. Tento mechanismus umožňuje řezat vícevrstvé trubky. Tuto funkci lze podle potřeby použít na jakékoli materiály potrubí. Standardní výbava jen u modelů Cut+Bevel a Plus.

Konstantní posuv s připojením na vrtačku: Speciální příslušenství, převodovka, kterou lze připojit k vrtačce pro ještě snazší práci. Standardní výbava jen v modelu Plus. Pro ostatní modely lze objednat samostatně.


Infinity: Štandardní model

Toto je první model série Infinity. Řeže trubky stejné velikosti a tloušťky stěny jako ostatní modely, ale s několika výjimkami. Chybí nastavení hloubky řezu a převodovka s přípojkou na vrtačku. To znamená, že můžete řezat všechny základní materiály trubek, ale bez pěkných pokročilých funkcí, které posunou vaše pracovní pohodlí na další úroveň.

Exact pipecut infinity

Infinity: Model Cut+Bevel

Tento model řeže a úkosuje litinové trubky pouze v jednom procesu – stejně jako ostatní modely Cut+Bevel od společnosti Exact. Ke standardní výbavě patří speciální kryt kotouče a speciální úkosový kotouč, který umožňuje přeměnit jej na stroj, který řeže a úkosuje litinu v jednom kroku. Bez konkurence. Tento model obsahuje mechanismus nastavení hloubky řezu. Hloubku řezu můžete snadno nastavit i během procesu řezání.

Chcete-li použít model Cut+Bevel jako řezačku na všechny ostatní materiály – jako model Standard – žádný problém! Stačí použít další chránič čepele, který je součástí standardní výbavy - a správný kotouč pro vámi vybraný materiál potrubí. Nyní jste opět připraveni ke standardnímu řezání!

Upozorňujeme, že funkce Cut+Bevel funguje pouze pro litinu/tvárnou litinu.

EXACT píla infinity mna rezanie veľkých priemerov rúr

Infinity: Plus model

Plus je prémiový model Infinity Standard. Je určen pouze pro řezání, ale s pokročilými funkcemi. Stroj obsahuje mechanismus nastavení hloubky řezu a navíc mechanismus převodovky. Mechanismus převodovky umožňuje připojení aku šroubováku, což zase umožňuje provádět operaci řezání trubek s konstantním posuvem.

Díky stabilní rychlosti posuvu bude zaručen konzistentní výsledek řezání během celého procesu řezání trubek. Nejlepší část? Nebudete se potit!

EXACT pila infinity mna řezání velkých průměrů trubek

Doufáme, že vám tato aktualizace pomůže učinit informované rozhodnutí o tom, který model Infinity nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Máte-li další dotazy nebo si chcete objednat, kontaktujte nás.

EXACT pila infinity mna řezání velkých průměrů trubek
EXACT Infinity


EXACT Infinity

Více o značce EXACT

Exact pilový systém pro řezání trubek je navržen a vytvořen pro profesionální použití. Pily jsou lehké a přenosné pro práci v terénu. Pily EXACT jsou určeny pro řezání ocelových, plastových, hliníkových, litinových, nerezových a vícevrstvých trubek.

Přejít na článek

Tento obsah je hostován třetí stranou. Zobrazením externího obsahu souhlasíte s podmínkami a pravidly youtube.com.


Exact Píla na potrubie pri použití

Pily na potrubí EXACT

Všechny pily Exacttools jsou lehké a manipulace s nimi je pohodlná. Pily můžete použít k řezání oceli, mědi, plastů, litiny, nerezové oceli a vícevrstvých plastohliníkových trubek. Prohlédněte si kompletní nabídku pil:

Pily na ocelové potrubí
Pily na plastové potrubí
Pily na ventilační potrubí
Úkosovačky potrubí
Pilové kotouče

 

Katalogu potrubárskeho náradia a orbitálnych zváračiek

Porovnání:

Porovnání T-drill metody s běžným svařováním fittingů:

Služby pro vás:
Sledujte nás:
Kariéra u nás:

Přidejte se k nám. Neustále hledáme obchodníky a posily do administrativy

Seznam volných pozic
E-mail Facebook Instagram Linked In