T-Drill.cz
Axxair bemutató napok

Zbavte se nepotřebných T-kusů a použijte technologii vyhrdlování T-odboček!

Řešení pro vodoinstalatéřy a mechanických dodavatelů

Rozvětvování trubek

Největší vynálezy jsou vždy jednoduché!

Patentovaná metoda T-DRILL prokázala svou účinnost na celém světě. Rozvětvování pomocí metody T-DRILL je velmi rychlé a jednoduché. Žádné drahé T-kusy. Proces T-DRILL snižuje celkové náklady dokonce až o 90%.

Metoda je založena na mimořádně jednoduchém, ale geniálním nápadu. Nejprve je do hlavní trubice vyvrtán pilotní otvor. Trubka se vytáhne a vytvoří se hrdlo trubky. Když je hrdlo připraveno, trubka, kterou chcete připojit, se umístí na místo a svaří se ručně nebo orbitálně. Je to jednoduché, protože hrdlo trubky sedí tak přesně, že během svařování proudí roztavený materiál kvůli kapilárnosti kolem hrdla. Tato metoda vytváří extrémně tvrdé spojení, které je odolné vůči všemu, co může zasáhnout trubici během jejího použití.

T-Drill Csőpalást fúró és csőkihúzó
T-Drill Csőpalást fúró és csőkihúzó

Tajemství spočívá v hlavě T-DRILL, která vrtá a zároveň vytahuje trubku. Vrtací jádro je vyrobeno ze speciální tvrzené oceli a tvarovací kolíky jsou tvarovány tak, aby nezpůsobovaly žádné zlomy nebo změny v materiálu trubky v hrdle trubky, které by snížily pevnost spoje. Konstrukce hlavy T-DRILL je v zásadě velmi jednoduchá. Je robustní, odolává náročnému používání a je jednoduchá na údržbu.

ND-54 je nedílnou součástí rodiny produktů na extrakci trubek. Z obou větvených stran se trubka odřízne na profil ve tvaru půlměsíce, aby byl zajištěn plný průtok, a současně tlačí do jamek, které spočívají na okraji hrdla a působí jako hloubkový doraz.


Poraďte se s našimi odborníky

Pokud chcete vidět stroje na vlastní oči nebo se o strojích T-Drill dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat! Stroje vám rádi osobně představíme.

t-drill


ant logo

ant Profitools s.r.o.

Naše společnost obchoduje a dodává profesionální obráběcí stroje a nástroje ve stavebnictví, strojírenství a různých výrobních odděleních. Zastupujeme nejsilnější světové značky a dodáváme vám jejich služby.

Katalogu potrubárskeho náradia a orbitálnych zváračiek

Porovnání:

Porovnání T-drill metody s běžným svařováním fittingů:

Služby pro vás:
Sledujte nás:
Kariéra u nás:

Přidejte se k nám. Neustále hledáme obchodníky a posily do administrativy

Seznam volných pozic
E-mail Facebook Instagram Linked In